مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
شهرداری

وکیل متخصص زمین شهری + تضمینی + شماره تماس

از مهم‌ ترین مباحث برنامه ریزی شهری می توان به نحوه استفاده از زمین های شهری اشاره کرد. اگر زمینی از طرف شهرداری بنا به هر دلیلی گرفته شده و یا ملک شما جزئی از املاک اوقافی محسوب شده باشد و به دنبال پیگیری آن باشید قطعاً با قوانین و مقررات مختلف زمین شهری رو به رو خواهید شد. به دنبال سیاست های توسعه شهری و اهمیتی که حفظ اراضی اطراف شهرها دارد، قوانین مربوط به زمین شهری به تصویب رسیده‌ اند که عدم پیروی از قوانین مربوطه سبب شکل گیری دعاوی مختلف می شود. در این زمان است که وکیل متخصص زمین شهری می تواند به موضوع وارد شود.

تشخیص نوع زمین در کمیسیون شهرداری

یکی از مهم ترین بخش های ماده ۱۲ قانون زمین شهری آن است که عمران و احیا، تاسیسات، تعیین نوع اراضی بایر و تفاوت های زمین بایر از موات را تشخیص دهد. این امر به عهده سازمان مسکن و شهرسازی است. ولی در صورتی که این اتفاقات در اراضی که داخل شهرهای بزرگ قرار داشته باشد امکان اعتراض به نوع تشخیص وجود دارد. لازم به ذکر است که به وزارت مسکن و شهرسازی کمیسیون هایی را تحت عنوان کمیسیون های ماده ۱۲ قانون زمین شهری تصویب نموده که امر تشخیص و عمران اراضی شهرداری را به کمیسیون مورد نظر منتقل نموده است.

وکیل زمین شهری

وکیل زمین شهری به شخصی حقوقی گفته می شود که دارای تحصیلات آکادمیک از دانشکده حقوق بوده و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است. وکیل زمین شهری به طور تخصصی در زمینه پیگیری پرونده های زمین شهری مشغول به فعالیت است. این شخص با قوانین اموال و مالکیت در قانون مدنی به طور کامل آشنا بوده و قادر است که با استفاده از راه حل های قانونی مشکلات مربوط به زمین های شما که در ارتباط با شهرداری، ثبت اسناد و منابع طبیعی هستند را پیگیری و برطرف کند.

وکیل متخصص و تضمینی زمین شهری

اگر برای پیگیری پرونده خود به یک وکیل زمین شهری نیاز دارید که به صورت تضمینی مشکل پرونده شما را از طریق قانونی حل نماید، قطعاً به دنبال وکیل متخصص این امر خواهید بود. وکیل متخصص زمین شهری قادر است با دانش و تجربه بسیار بالای خود پرونده های مختلف زمین شهری را پیگیری کرده و بهترین نتیجه را برای پرونده شما به ارمغان آورد.

اعتراض به رای کمیسیون های ماده ۱۲

اگر شکایتی در رابطه با پس گرفتن اراضی خود دارید، بهتر است که تعلل را کنار گذاشته و هم اکنون با کمک یک وکیل تضمینی زمین شهری برای پیگیری پرونده اقدام کنید. تبصره ۱ ماده کمیسیون ۱۲ بیان می دارد که دادگاه نسبت به اعتراض خارج از نوبت شما و بدون رعایت تشریفات آیین دادرسی رسیدگی نموده و حکم لازم را خواهد داد. لازم به ذکر است اعتراض به تشخیص وزارت مسکن و شهرسازی در دادگاه مربوطه مانع از اجرای این قانون نخواهد شد.

بنابراین شما می ‌توانید با مشورت وکیل متخصص زمین شهری سریعاً دادخواست خود را ثبت نموده و نسبت به پس گرفتن حقوق خود اقدام کنید. اگر قصد دارید که با وکیل مجرب و حرفه ای زمین شهری ارتباط برقرار کنید می توانید به وب سایت کانون وکلای دیوان مراجعه کرده و از طریق شماره تماس های درج شده در این وب سایت با یک وکیل متخصص تماس حاصل نموده و برای پرونده خود مشاوره دریافت کنید. بدیهی است که حضور یک وکیل تضمینی زمین شهری به شما کمک خواهد کرد تا در زمانی سریع تر حقوق خود را بازپس گرفته و از متضرر شدن خود جلوگیری به عمل آورید. برای این کار می توانید به وکیل زمین شهری تضمینی که به صورت تخصصی در کانون وکلای دیوان مشغول به فعالیت هستند اعتماد کنید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.