مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
دیوان عالی

وکیل متخصص دیوان عالی کشور+[تضمینی و بهترین]+شماره تماس

 آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که اگر به هر دلیلی امورتان به دیوان عالی کشور برود باید چه اقداماتی را به انجام برسانید و یا با چه اموراتی روبرو خواهید شد؟

این موضوع بسیار مهمی می باشد که همه افرادی که در دیوان اقدام به اعاده دادرسی و یا فرجام خواهی می نمایند باید در این مورد بسیار با احتیاط عمل  بنمایند و دلیل آن نیز این می باشد که افراد  بعد از طرح امور در دیوان عالی  کشور  بسیار حساس بوده فرد باید حتما در این زمینه به امورات دیوان عالی  کشور به صورت حرفه ای اشنایی داشته باشد و در صورتی که موضوعی در دیوان برای وی ایجاد شود و  موردی به وی ابلاغ گردد بتواند ان را به انجام برساند. در غیر این صورت به نظر نگارنده  بهترین  راه این  می باشد که امورات خود را در دیوان به وکلای متخصص در زمینه این مرجع  رسیدگی کننده سپرده و تا انها بتوانند در این رابطه در سریعترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر برسانند.

« گروه تخصصی  کانون وکلای دیوان در این رابطه می تواند کلیه امور شما را در دیوان عالی کشور به عهده گرفته و در این خصوص در سریعترین زمان ممکن پرونده شما را به نتیجه ممکن در این رابطه برساند .»

 به  طور کلی  وکلایی که در دیوان در حال قبول پرونده و و کالت می باشند باید دارای چه شرایطی باشند :

 ۱- این وکلا باید به تمامی ایین دادرسی و نحوه رسیدگی و صدور حکم در دیوان آشنایی داشته باشند. ۲- با صدور حکم و اجرای ان در احکام صادذره در مرحله فرجام خواهی و یا اعاده دادرسی اشنا باشند. ۳-  بتوانند در زمینه های متفاوت و براساس پرونده موکل از وی دفاع نموده و در هر مورد بهترین راه دفاع را  انتخاب بنمایند.   ۴- با لایحه نویسی به طور کامل اشنایی داشته باشند و در این زمینه بتوانند با نوشتن لوایح بسیار حرفه ای و مستند به موارد قانونی و همچنین ارای وحدت رویه بتوانند  نظرات قاضی  را به طرف خود جلب نموده  به طور کلی رای را به نفع موکل برگردانند.

همه موارد فوق از ویژگی های وکلای دیوان می باشد و افراد می توانند در این رابطه  در هر موردی که برای انجام  امور خود در دیوان عالی کشور  نیاز به وکیل داشته باشند دنبال یک وکیل با شرایط فوق بوده و  ان را انتخاب نمایند.  یکی از بهترین گروههای وکلایی که در زمینه دیوان عالی کشور دارای تمامی شرایط فوق می باشد گروه تخصصی  کانون وکلای دیوان می باشد که در هر پرونده ای در سریعترین زمان ممکن استراتژی دفاع در ان مورد را تدوین نموده و در خصوص ان اقدام می نماید .

نوشته های مشابه

این گروه تخصصی وکلای دیوان  دارای چندین سال تجربه موفق در این زمینه بوده و در سطح کشور نیز هم اکنون بسیار مشهور بوده و بسیاری از پروند های مطروحه و بسیار جدی در دیوان به این گروه از وکلا  داده شده و همه انها نیز معمولا به شیوه ای درست به نتیجه مطلوب و مورد نظر  موکل می رسند.

 اما در دیوان عالی کشور افراد در چه زمینه های بهتر است امور خود را به  وکلا داده و در چه زمینه های می توانند از مشاوره حقوقی نیز استفاده نمایند:

1- در دیوان عالی کشور برخی از موارد وجود دارد که فرد تنها با دانش حقوقی اندک  و همچنین توانایی نوشت اعتراض می تواند به نتیجه  مورد نظر خود برسد  برای مثال در خصوص دعاوی بالای ۲۰ میلیون ریال که  در مرجع بدوی قطعی شده و هم  اکنون در دیوان عالی کشور قابل فرجام خواهی می باشد  می توان با دریافت مشاوره حقوقی از کانون وکلای دیوان در این رابطه به نتیجه مورد نظر رسید

۲- در خصوص امور شخصیه افراد مانند طلاق ، فسخ نکاح ، و ….. که دارای موارد تخصصی و بسیار ریز حرفه ای می باشد  و بهتر است فرد در این موارد امورات خود را به وکلای حرفه ای بسپارند .

۳- در خصوص موارد کیفری نیز که قابل فرجام خواهی می باشد چون این امورات در خصوص ، قتل  ، حبس ابد و ……. در این موارد نیازمند یک سری از موارد نیازمند  تخصص فراوانی نیز در امورات  کیفری می باشد و بر همین اساس افراد باید در این موارد به صورت بسیار ریز عمل نمایند و الا ممکن است این موضوعات برای انها عواقب غیر قابل تحمیلی داشته باشد به همین دلیل بهتریین راه در این مورد این می باشد که فرد بدون کوچکترین تعللی پرونده را به یک وکیل دیوان عالی کشور بسپارد و در این باره اقدام به پیگیری امور پرونده و دفاع از ان بنماید.

گروه تخصصی  کانون وکلای دیوان در این رابطه ممکن است به روشهای زیادی از حقوق شما دفاع نماید و در انتها حکم را به نفع شما برگرداند.

مورد دیگر در دیوان عالی کشور امر اعاده دادرسی می باشد که یکی از طرق فوق العاده اعتراض به ارا می باشد . به طور کلی امر  اعداه دادرسی بدین صورت می باشد که در هر موردی که رای قطعی شده باشد و در اینده و بدون محدودیت زمانی معلوم گردد که اسناد و مدارک ارائه شده به دادگاه جعلی بوده و یا به طور کلی  بعد از مدتی اسناد و مدارکی به دست بیاید که اگر در زمان صدور حکم وجود داشت ممکن بود باعث تغییر نیتجه رای گردد .

امر اعاده دادرسی دارای نکات و جزئیات فراوانی بوده و در صورتی که به طور تخصصی در این زمینه  وارد عمل نشویم  ممکن است با قرار رد دادخواست روبرو شده و یا به طور کلی دوباره رای علیه ما صادر شود . برای این مورد نیز لازم است که فرد در هر شرایطی به وکیل متخصص دیوان عالی مراجعه نموده و پرونده خود را در  این مورد به  انها بسپارد .
امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.