مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
دیوان عدالت اداری

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری هفت تیر + تضمینی

آیا تاکنون برای حل پرونده خورد و یا نزدیکانتان به دیوان عدالت اداری مراجعه نموده اید؟ آیا می دانید که در این شرایط باید چه کار کنید و یا موانع پیش روی شما چه هستند؟حضور یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در کنار شما در پرونده بسیار ضروری به نظر می رسد. قانون گذار در خصوص وظایف و صلاحیت های این مرجع اداری قوانینی وضع کرده است که آن ها را تحت آیین دادرسی دیوان عدالت آورده است که ما در این جا به برخی از صلاحیت های این مرجع اشاره می کنیم :

 اختیارات و صلاحیت ها ی دیوان عدالت اداری

  • رسیدگی به شکایات و اعتراضات افراد حقیقی و حقوقی از واحد های دولتی اعم از سازمان ها و شرکت های دولتی ، شهرداری ها و سازمان تامین اجتماعی و … در صلاحیت آن می باشد .
  • رسیدگی به شکایات و اعتراضات از احکام صادره هیات های رسیدگی به تخلفات اداری و کمیسیون های مالیاتی و کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در خصوص نقض قوانین و مقررات آن ها .
  • رسیدگی به شکایات و اعتراضات افراد حقیقی و حقوقی از آیین نامه ها، مقررات دولتی ، شهرداری ها و موسسات عمومی غیردولتی در موردی که قوانین مورد نظر به سبب مخالف بودن با شرع یا قانون و یا نداشتن صلاحیت مرجع مربوطه در اجرای قوانین و مقررات باعث تضییع حقوق اشخاص گردند .
  • صادر کردن رای وحدت رویه در موارد مشابه که از دیوان، حکم متعارض صادر شده باشد.
  • صادر کردن رای ایجاد رویه در خصوص یک موضوع واحد، که احکام مشابه متعددی در شعب دیوان صادر شده باشد.

اهمیت حضور وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در پرونده های دیوان عدالت

یک فرد متخصص و یک وکیل آگاه به قوانین سبب می شود تا موضوعی که در دیوان عدالت اداری مورد بررسی قرار می گیرد را به خوبی شناخته و با استفاده از قوانین موجود به رسیدگی پرونده کمک کند تا پرونده مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر رسانده شود.هم اکنون برای مشاوره با وکیل دیوان عدالت اداری با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

امتیاز دهید post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.