مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
تامین اجتماعی

وکیل رایگان تامین اجتماعی + قسطی + شماره تماس

تمامی افراد جامعه از جمله کارمندان دولت، کارکنان شرکت ها و موسسات متفاوت که از طرف کارفرما بیمه آن ها پرداخت می شود دارای حقوق و مزایایی از سوی تامین اجتماعی می باشند. در موارد بسیاری مشاهده شده است که کارفرمایان از عدم آگاهی کارمندان سوء استفاده نموده و آن ها را از حقوق قانونی شان محروم می سازند. به علاوه برخی از این کارفرمایان با نفوذ خود قوانین بیمه و تامین اجتماعی را نادیده گرفته و به نحوی آن را دور می ‌زنند. به همین علت وکیل رایگان تامین اجتماعی به عنوان یک شخص حقوقی روی کار آمده است تا به احقاق حقوق کارکنان کمک کند.

خدمات ارائه شده توسط وکیل رایگان تامین اجتماعی

وکیل تامین اجتماعی به شخصی گفته می شود که دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری بوده و به تمامی مسائل و موضوعات حقوقی آگاه می باشد. وکیل تامین اجتماعی بر حسب علاقه شخصی و تجربه ای که در این زمینه دارد اقدام به ارائه مشاوره تخصصی و پیگیری پرونده های مربوط به تامین اجتماعی می نماید. به علاوه وکیل رایگان تامین اجتماعی به تمامی مسائل و موضوعات تامین اجتماعی آگاه بوده و می تواند که این اطلاعات را موکل خود انتقال دهد. در صورتی که کارفرما بنا به هر دلیلی از پرداخت حق بیمه کارکنان خود سر باز زند، وکیل رایگان تامین اجتماعی می تواند این مسئله را پیگیری نماید.

به طور کلی مسائلی که با بیمه بیکاری، بیمه بازنشستگی، شرایط از کار افتادگی، دیه و… در ارتباط هستند توسط وکیل رایگان تامین اجتماعی پیگیری شده و مشاوره های مناسب و کاربردی در این زمینه به شکل ارائه می شود.

 وکیل تلفنی تامین اجتماعی

در موارد بسیاری مشاهده شده است که برخی از اشخاص در روستاها و شهرهای دور افتاده زندگی می کنند که امکان دسترسی حضوری به وکیل تامین اجتماعی را دارا نبوده و یا آن که در شهر و محل زندگی آن ها وکیلی که به طور تخصصی در زمینه پیگیری پرونده های تامین اجتماعی فعالیت کند حضور ندارد. بدیهی است که به علت طولانی بودن مسیر و هزینه های بسیاری که برای مراجعه به وکیل متخصص تامین اجتماعی در سایر شهرها به شخص تحمیل می ‌شود بسیار زیاد بوده و سبب می ‌شود که شخص مورد نظر از پیگیری پرونده خودداری کند.

به این افراد می توان وکیل تلفنی تامین اجتماعی را پیشنهاد نمود. این خبر خوب برای افرادی است که امکان دریافت مشاوره حضوری را نداشته و به دنبال مشاوره تلفنی با وکیل رایگان تامین اجتماعی می باشند. به این ترتیب می توانید تنها با شماره گیری شماره تلفن وکیل تامین اجتماعی با ارتباط برقرار کنید.

مشاوره حقوقی تامین اجتماعی توسط وکیل تامین اجتماعی

بسیاری از افرادی که به عنوان کارکنان برای مراکز دولتی و یا شرکت ها و موسسات مختلف خصوصی مشغول به فعالیت هستند در زمان فعالیت خود با ابهامات و سوالاتی روبرو می‌ شوند که این یافتن پاسخ آن ها به راحتی امکان پذیر نیست. پاسخ این سوالات را باید از افرادی دریافت نمود که به صورت تخصصی به قوانین و مقررات حاکم بر تامین اجتماعی آگاه هستند. بدون شک پرداخت حق بیمه در زمان فعالیت، پرداخت بیمه بیکاری در صورت اخراج از محل کار، پرداخت بیمه بازنشستگی، پرداخت دیه در صورت آسیب در محل کار و… از جمله مواردی هستند که برای افراد مختلف جامعه سوالاتی ایجاد می نمایند.

به همین علت مشاوره با وکیل رایگان تامین اجتماعی و نیز وکیل قسطی تامین اجتماعی احساس میشود. وکیل تامین اجتماعی می تواند کلید حل مشکلات بوده و با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه پیگیری پرونده های تامین اجتماعی به شما کمک کند.

شماره تماس وکیل رایگان تامین اجتماعی

در صورتی که در موارد فوق دچار ابهامات و سوالات شده اید که برای حل آن ها به مشاوره تخصصی نیاز دارید می توانید هم اکنون با موسسه حقوقی کانون وکلای دیوان تماس گرفته و از تمامی حقوقتان مطلع شوید. iهم اکنون با شماره های ۰۹۱۲۹۳۵۳۴۷۰ و ۰۹۱۹۹۳۵۳۴۷۰ تماس بگیرید.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.