مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
شهرداری

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹+ ابطال + تضمینی + شهرداری‏

در پاسخ به این سوال که چرا برخی به تغییر کاربری اراضی خود می پردازند؟ می توان گفت ؛ افزایش جمعیت در سطح شهرها و همچنین کمبود زمین های مسکونی برای اقشار کم درآمد جامعه و حتی گاها اقشار ثروتمند ، سبب شده که بسیاری از افراد اقدام به تغییر کاربری اراضی خود نموده و از آن برای ساخت و ساز استفاده کنند. به همین علت موجبات صدور احکام کمیسیون ماده ۹۹ فراهم آمده و به بسیاری از این موارد اعتراض می ‌شود. اگر سر و کار شما نیز با کمیسیون ماده ۹۹ افتاده و به دنبال ابطال آن هستید می توانید از وکیل متخصص این موضوع کمک دریافت کنید. برای آشنایی با وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ و اخذ مشاوره با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و در ادامه با ما همراه شوید…

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ کیست؟

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ به وکیلی گفته می شود که دارای تخصص و تبحر کافی در زمینه رسیدگی به پرونده های کمیسیون ماده ۹۹ در دیوان عدالت اداری است. دلیل آن را می توان در این موضوع آن دانست که وکالت در زمینه کمیسیون ماده ۹۹ مستلزم آگاهی کامل و تسلط کافی بر روی قوانین شهرداری و سایر سازمان های دولتی می باشد. به علاوه داشتن تجربه و سابقه درخشان در زمینه حل پرونده های کمیسیون ماده ۹۹ یکی از ویژگی هایی است که می توان به وسیله آن ها یک وکیل را متخصص کمیسیون ماده ۹۹ دانست. بدیهی است که تجربه نکاتی را به وکیل می آموزد که در هیچ دانشگاهی تدریس نمی گردد.

نحوه اعتراض به رای کمیسیون ماده ۹۹ توسط وکیل متخصص 

آرایی که توسط کمیسیون ماده ۹۹صادر می شوند تا سه ماه فرصت اعتراض و طرح شکایت در دیوان عدالت اداری را دارند. به علاوه آرایی که توسط دیوان عدالت اداری صادر خواهند شد نیز تا ۲۰ روز مهلت اعتراض داشته و می تواند اعتراض خود را در شعب تجدید نظر دیوان عدالت اداری ثبت نمایید.

در صورتی که رای کمیسیون در دیوان عدالت اداری نقض شود پرونده شما مجددا به کمیسیون ماده ۹۹ ارجاع داده شده و اعضای آن موظف هستند که با توجه به رای دیوان عدالت اداری مجدد به پرونده شما رسیدگی نمایند.

برای آن که بتوانید شکایت ها را بررسی نمایید لازم است که از یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری راهنمایی دریافت کنید تا بتواند شما را در روند دادرسی به سمت درستی راهنمایی کرده و فرایند پیگیری پرونده را تسریع نماید.

اهمیت حضور وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹

کمیسیون ماده ۹۹ و صدور رای تجدید نظر در دیوان عدالت اداری دارای پیچیدگی های بسیاری بوده و دارای ساز و کار متفاوتی نسبت به سایر ارگان ‌ها و پرونده های دیگر می باشد. بنابراین بهتر آن است که اطلاعاتی کامل در خصوص رسیدگی به پرونده خود در این زمینه داشته باشید. وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ همان شخصی است که به طور تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و با سابقه درخشان و تجربه بسیاری که در این زمینه کسب کرده است می ‌تواند به کمک شما آمده و شما را در حل پرونده یاری نماید.

هزینه اخذ وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ شهرداری

دغدغه هزینه وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ با افرادی است که قصد دارد از راهنمایی های کاربردی یک وکیل متخصص برای حل پرونده خود استفاده کنند. لازم است بدانید که میزان محدوده این هزینه توسط آیین نامه دستمزد وکلاء تعیین شده و هزینه اخذ وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ در حدود ۸ الی ۱۰درصد مبلغ مورد مطالبه شما خواهد بود.

اما پرداخت هزینه برای اخذ وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ هزینه نبوده و به نوعی بیمه محسوب می شود، زیرا که به علت نداشتن دانش کافی در این زمینه شما دچار خسارت‌ هایی خواهید شد که هزینه آن بیشتر از اخذ وکیل متخصص کمیسیون ماده ۹۹ شهرداری خواهد بود.

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.