مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
شهرداری

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ + کاهش + تضمینی + شهرداری‏

شهرداری ها یک سازمان مستقل هستند که مهم ترین درآمد آن ها اخذ عوارض است. یکی از مهم ترین کمیسیون های مربوط به رفع اختلاف بین پرداخت کننده مالیات و شهرداری، کمیسیون ماده ۷۷ قانون شهرداری ها می باشد.

این کمیسیون به تخلفات مالیاتی و بهای خدماتی که شهرداری ها و نیز سازمان های وابسته به آن عرضه می نمایند می پردازد. این کمیسیون یک مرجع معتبر و معتمد است که از نمایندگان وزارت کشور، دادگستری و انجمن شهری تشکیل شده است.

تصمیمات گرفته شده این کمیسیون در خصوص بدهی های مالیاتی است که توسط اداره ثبت به صورت قانونی وصول می گردند. وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ در پرونده های مربوط به تخلفات مالیاتی در کنار شما می باشد.

لزوم بهترین وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری

اگر مطالعاتی در خصوص شهرداری و نحوه کارکرد آن داشته باشید می دانید که شهرداری ها تا حدودی خود گردان بوده و بر اساس ماده ۷۷ شهرداری، عوارض مختلفی را بابت خدمات متنوعی که به شهروندان ارائه می نمایند دریافت می کنند.

در واقع می ‌توان منبع درآمد شهرداری را عوارض دریافتی از شهروندان دانست. گاها اختلافاتی بین شهروندان و شهرداری در خصوص میزان عوارض و مالیات شکل می ‌گیرد که آن را به کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری ارجاع می نمایند.

تصمیمات لازم در کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری اتخاذ شده و رأی مربوطه صادر می شود. حال اگر شما یک شهروند عادی باشید که آشنایی چندانی با مسائل حقوقی نداشته و اطلاعات دقیقی در خصوص کمیسیون ماده ۷۷ ندارید، برای آگاهی از حقوق خود چه تدبیری می اندیشید؟

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری

اگر بخواهید که بدون آگاهی حقوقی به میزان عوارض و مالیات صادر شده اعتراض نموده و حقوق خود را دریافت کنید بدون شک دچار مشکل خواهید شد! بدون آگاهی و تسلط بر روی قوانین رأی صادر شده علیه شما بوده و نهایتا مجبور به پرداخت عوارض تعیین شده توسط شهرداری خواهید شد.

اما در صورتی که قصد دارید حقوق خود را به طور کامل دریافت کرده و میزان عوارض و مالیات را کاهش دهید می توانید از وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری مشورت دریافت کرده و از وی بخواهید که پرونده شما را بر عهده بگیرد.

وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری تضمینی به شما کمک خواهد کرد که به میزان عوارض تعیین شده اعتراض نموده و رای به نفع شما صادر گردد. به علاوه وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری می تواند در دیوان عدالت اداری و نیز در شعب بدوی و تجدیدنظر از تخصص خود استفاده کرده و علم و آگاهی خود را برای صدور رای به نفع شما به کار گیرد.

چرا باید از وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری استفاده کنیم؟

به طور کلی کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری دارای قدرت بسیار زیادی در خصوص تشخیص بدهی های مودی بابت عوارض شهرداری داشته و می تواند رأی را صادر نماید. بنابراین اگر نتوانید که دلایل کافی برای اخذ عوارض از طرف شهرداری ارائه می شود را از طریق قانونی رد نمایید، ماجرا به نفع شهرداری تمام شده و دچار زیان خواهید شد.

بنابراین برای کاهش و یا معافیت خود از عوارض و مالیات بهتر است که با شخصی همراه شوید که به تنوع و گستردگی های عوارض و قوانین و مقررات و آیین نامه های شهرداری آشنا بوده و بتواند با تجربه خود رسیدگی به پرونده شما را بر عهده بگیرد.

وکیل تضمینی کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری فردی باتجربه و مطلع از تمام تبصره ‌های حاکم بر شهرداری بوده و می تواند تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا پرونده شما به نتیجه مطلوب برسد. بنابراین می توانید روی کمک وکیل متخصص کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری حساب باز کنید!

امتیاز دهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.