مشاوره رایگان

(ساعات اداری)
دیوان عدالت اداری

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ولنجک + تضمینی

گاهی اوقات ممکن است که شهروندان ساکن ولنجک با سازمان های اداری به مشکل بخورند که منجر به تشکیل پرنده های قانونی شود. این پرونده ها به طور معمول برای رسیدگی به دیوان عدالت اداری ارجاع داده می شود که برای اینکه روندی سریع تر و قانونی تر داشته باشد افراد می توانند به وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ولنجک مراجعه نمایند. سایت رسمی دیوان عدالت اداری https://divan-edalat.ir/ می باشد. به‌ موجب اصل ۱۷۳ قانون اساسی، دیوان عدالت اداری به ‌منظور رسیدگی به شکایات، دادخواهی‌ها و اعتراضات مردم نسبت به مأموران یا آیین‌نامه‌های دولتی و احقاق حقوق آنها، زیر نظر قوه قضائیه تأسیس شد. برای ثبت شکایت و پیگیری آن می توانید از طریق سامانه ثنا اعتراض خود را به صورت مکتوب ثبت نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که در این مرحله حتما از کمک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری کمک بگیرید و دادخواست کامل و جامعی را ارائه دهید. لازم به ذکر است جهت ثبت نام در سامانه ثنا باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سطح شهر اقدام نمایید.

دیوان شکایت شما را بررسی می کند و اگر در صلاحیت دیوان باشد، شعبه رسیدگی کننده را تعیین می کند و از طریق سامانه ثنا به شما اطلاع رسانی می کند. سپس، تاریخ رسیدگی را تعیین می کند. قابل توجه می باشد که رسیدگی در دیوان عدالت اداری به صورت غیر حضوری است و تنها وکیل می تواند به دیوان مراجعه کند و با قاضی در خصوص پرونده صحبت کند. فلذا حضور وکیل در پزونده های دیوان عدالت اداری می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

انتخاب بهترین وکیل متخصص دیوان عدالت اداری

افراد هنگام مراجعه به وکیل های حقوقی ترجیح می دهند که بهترین و تضمینی ترین وکیل ها را انتخاب نمایند. با توجه به این مساله افراد می توانند با مراجعه به کانون وکلا دیوان با بهترین وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ولنجک ارتباط برقرار نمایند و پس از دریافت مشورت های لازم، پرونده خود را به ان ها بسپارند.

یک وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ولنجک می تواند به شما در حل پرونده های دیوان عدالت اداری کمک کرده و با تجربه و آگاهی کامل خود از قوانین دیوان عدالت اداری در تسریع روند پیگیری پرونده به کمک شما آید. وکیل متخصص دیوان عدالت اداری ولنجک از زمانی که شما وی را به عنوان وکیل پرونده خود برای پیگیری پرونده به همکاری فرا می خوانید، در کنار شما بوده و تمامی مراحل پرونده را با صداقت، مسئولیت پذیری، تجربه و علم و آگاهی خود از قوانین روز پی می گیرد. اگر با پرونده ای در دیوان عدالت اداری درگیر هستید، با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و مشاوره لازم را از وکلای متخصص دریافت نمایید.

امتیاز دهید post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.